HEAT IsoSock I Värmestrumpa Batteri I Avignon
HEAT IsoSock I Värmestrumpa Batteri I Avignon
Avignon HEAT IsoSock Värmestrumpa Batteri. Håll dina fötter varma och bekväma i vinterkylan med HEAT IsoSock – innovativa värmestrumpor med karbonfibrer som genererar värme på tåpartiet. Drivs av en batteriladdare (4,5V) med upp till 6 timmars värmetid och en temperatur på 60 grader. Slipp kalla fötter i vinter – njut av den ultimata värmen och komforten med HEAT IsoSock.
799 kr
Beskrivning
Avignon HEAT IsoSock Värmestrumpa Batteri. Dessa strumpor använder avancerad teknik med karbonfibrer som genererar värme på ovansidan av tåpartiet, vilket ger dig en skön och behaglig värmeupplevelse.
För att driva värmen använder strumporna en batteriladdare på 4,5V som drivs av 2×3 st AA-batterier (köps separat). Batteridosan är enkel att använda med en on/off-knapp och placeras smidigt i en ficka högst upp på utsidan av strumpan.
Med en värmetid på upp till 6 timmar och en temperatur på 60 grader kan du lita på att dina fötter kommer att vara varma och bekväma under hela dagen. Materialen i strumpan är noggrant utvalda för att erbjuda bästa möjliga komfort, med 35% ull, 35% akryl, 15% polyester och 15% lycra för att ge en mjuk och följsam känsla.
- Innovativ värmeteknik: Strumporna använder karbonfibrer för att generera värme på ovansidan av tåpartiet.
- Lång värmetid: Ger upp till 6 timmars värme med en temperatur på 60 grader.
- Användarvänlig batteridosa: Batteridosan drivs av 2×3 st AA-batterier och har en enkel on/off-knapp.
- Bekväma material: Tillverkade av 35% ull, 35% akryl, 15% polyester och 15% lycra för bästa komfort.
- Uppgraderingsmöjlighet: Kan uppgraderas med uppladdningsbart batteri och tre värmenivåer, perfekt för flexibelt användande.










